Harley-Davidson przenosi produkcję motocykli poza USA. To odpowiedź producenta na drastyczne podniesienie europejskich ceł na amerykańskie produkty.
Wiadomość pochodzi z serwisu scigacz.pl – przejdź do artykułu Harley produkowany w Europie. Producent ucieka ze Stanów
