Lawinowo rośnie liczba filmów z zarejestrowanymi wykroczeniami, które trafiają na policyjne skrzynki. Coraz chętniej donosimy na innych kierowców, czy może rośnie nasza obywatelska odpowiedzialność?
Wiadomość pochodzi z serwisu scigacz.pl – przejdź do artykułu Odpowiedzialność czy donosicielstwo? Wysyłamy policji coraz więcej filmów z wykroczeniami
