Nie wiemy jak was, ale nas fotoradary wkurzają strasznie. Jakoś nie widzimy korzyści dla bezpieczeństwa w urządzeniu, przed którym każdy hamuje, by za chwilę znów przyspieszyć.
Wiadomość pochodzi z serwisu scigacz.pl – przejdź do artykułu Szybki, wściekły, uzbrojony. Cyklista kradnie fotoradar przy pomocy diaksa [FILM]
